Jdi na obsah Jdi na menu

Mohyla míru 10.01.2010

11. 1. 2010

Víkend začal slibně. V pátek napadlo asi 30cm sněhu a panička mě vzala na dlooouhou procházku kolem řeky, kde jsem potkala (a prohnala) dva lyžaře :-))) A sněžilo a sněžilo...

V neděli jsme se s páníkama vypravili do Ponětovic za Shebulí a spol. Cesta byla dobrodružná, protože někde byla silnice vidět a někde zase ne. Naštěstí jsme nezapadli a zdárně dojeli až do cíle :-)

V Ponětovicích už na nás čekaly hodný tety s Shebou, Niky a Larou a společně jsme se vydali na Mohylu míru. Všechno kolem bylo pokrytý ledem a pořádně to klouzalo a páníci furt zdržovali, protože se chtěli kochat a fotit... Brrr!

Cestou jsme potkali taky nějaký srnečky a zajíce a tety mě poňoukaly, ať je pěkně proženu. Ale já jsem schválně dělala, že je neslyším, páč už jsem měla toho klouzání a zapadání plný zuby a musela jsem dávat pozor, abych měla všechny tlapky pohromadě. Radši jsem hlídala paničku, která nesla piškotky - co kdyby je někde ve sněhu ztratila?!

Nakonec jsme se přece jen dohrabali až k mohyle, udělali společné foto, spolykali poslední piškotky a hurá domů do tepla!

Obrazek

 

Náhledy fotografií ze složky Mohyla míru 10.01.2010