Jdi na obsah Jdi na menu

Jarní coursingová série 07.03.2010

9. 3. 2010

Čtvrtek 04.03.2010 - Dvorska

Dneska jsem byla na svém prvním letošním coursingu. Hurááá! S páníkama jsme se zúčastnili odpoledního mini tréninku na dostihové dráze Dvorska. Jakmile jsme přijeli na dráhu, bylo jasné, že jsem na střapeček nezapomněla. Odběhla jsem dvě dlouhá kola a pořádně tu igelitovou potvoru prohnala!

Sobota 06.03.2010 - Pavlovice u Přerova

V sobotu jsme jeli do hezké vesničky, která se jmenuje Pavlovice u Přerova, kde pro nás Český pes nachystal další dráhu. Běhalo se na kopečku nad vesnicí, kde byla pořádná zima a foukal vítr severák. Páníci se ale i tak pěkně zapotili, protože na startu si počínám jako divoké zvíře a OBA se mnou mají plné ruce práce. Také můj zvukový projev se od loňska notně vylepšil :-) Běžela jsem dvě kola s border kolií Vojtou a pak jsme jeli domů do teplíčka. To se mi to spalo :-)))

 

Obrazek

 

 Neděle 07.03.2010 - Ranč "CH" v Ořešíně

V neděli jsme běhali pro změnu v Brně - Ořešíně na Ranči "CH." Tentokrát přijela i šedivka Emma a společně jsme zvládly dva poctivé ohaří běhy. Sluníčko svítilo, vítr dal alespoň na chvíli pokoj, a tak jsme pořád někde procházkovali a zkoumali okolí. Potkali jsme koně, lamy, ovečky a hlavně spoustu kamarádů. Dokonce i v hodpůdce byli na pejsky hodní. Moc se nám tu líbilo - už se těšíme na příště :-)

 

Náhledy fotografií ze složky Jarní coursingová série 07.03.2010