Jdi na obsah Jdi na menu

DUO CACIB Brno 06.02.2010

15. 2. 2010

V sobotu mě panička vzala na opravdickou psí výstavu. Hned u vchodu jsme potkaly coursingové známé - Gwen s Dinulkou. U hlavního pavilonu na nás čekala Šárka s výmarskou Emmou a maďarskou ohařkou Garnett, se kterou jsme si hned padly do oka. Naše ohaří vítání chvílema vypadalo jako psí zápasy :-) Gwen nám zatím udělala krásné fotky. Panička nakonec neodolala a dala je sem všechny - jen ať každý vidí, jak se na takové akci správně chovat :-)))

Obrazek

Po náročném přivítání jsme se šly podívat do veliké haly, kde se mi vůbec nelíbilo. Všude byla spousta lidí, smradů... ehm, pachů a psů - malí, velcí, tlustí, tencí, chlupatí i nahatí. Někteří byli zavření v klecích - asi za trest :(  Ó jé, ti museli zlobit! Dávala jsem velký pozor, aby mě v tom mumraji někdo nezašlápl. Držely jsme palce Emmě, která soutěžila, ale vydržely jsme tam jen chviličku, protože jsem se moc bála a chtěla jsem ven...

A tak jsme si výstavu užily po svém - na sněhu s ostatními hafany :-) Prohlédly jsme si stánky s pamlskama pro lidi i pro pejsky a panička mi koupila pytel uší. Mňam! A hodná teta z Anubisu mi změřila čumáček, takže na novou coursingovou sezónu budu mít fungl nový profesionální náhubek. Už aby bylo jaro!!! 

 

Náhledy fotografií ze složky DUO CACIB Brno 06.02.2010