Jdi na obsah Jdi na menu

Zkoušky ZOP 26.09.2009

27. 9. 2009

Přišel den D a já jsem pochopila, že z tohohle už se nevykroutím... Byly jsme s paničkou přihlášeny na Zkoušky poslušnosti ZOP, a tak jsme se v sobotu brzy ráno (!!!) chtíc nechtíc vypravily na cvičák. V Komíně nás přivítalo sluníčko, pan Učitel a ostatní hafani - Athos, Bona, Candy, Maruna, Bertík, dokonce i fešák Charísek, Badyán a Kellynka. Nakonec přijel i pan rozhodčí a mohlo se začít.

Obrazek

První jsme šla na řadu já s Athosákem. Panička mě od rána silně motivovala (rozumněj podplácela uzeným ovčím sýrem), takže zpočátku jsem cvičila opravdu krásně - až tomu panička nechtěla věřit :-) Odložení se mi povedlo na výbornou (10 bodů) a "volno" a přivolání taky (9 bodů), i když jsem se musela pekelně soustředit. Pak ale přišla chůze u nohy a já si uvědomila, že panička mě tady honí jako psa a přitom mi už dlouho nedala nic dobrého na zoubek, ani mě nepohladila za ouškem, ani slovíčkem nepochválila :((( Tak jsem začala trucovat a nakonec z toho byla veliká sabotáž a pouhé 4 body. (To máš zato paničko!)

Obrazek

Po první části zkoušky byla dlouhá přestávka, během které panička jako zázrakem objevila v kapse další ovčí sýr, takže do druhé části jsme opět nastoupily jako nejlepší kamarádky :-) Skupinové cvičení se mi povedlo - zvládla jsem chůzi přes nepříjemné materiály, přenášení cizím panem Učitelem a i ta chůze u nohy byla o mnoho lepší :-))) Nakonec jsem všichni znovu nastoupili, pan rozhočí nás pochválil, protože všichni hafani uspěli, potřásl paničce tlapkou a dal mi opravdické vysvědčení, na kterém bylo napsáno krásných 89 bodů (VD).

Obrazek

Panička byla šťastná jako blecha, a tak mi na odpoledne přichystala překvapení. Vzala mě do Blanska na coursing - na dráhu, kde jsem loni poprvé uviděla střapeček! Atmosféra byla jako vždy příjemná a já jsem stihla dvě sóla a jeden párový běh :-) Páníci to pak ještě večer oslavili po svém - v hospůdce u Martina a Bertíka. To byl ale den! Tak dobrou noc :-)))

 

Náhledy fotografií ze složky Zkoušky ZOP 26.09.2009