Jdi na obsah Jdi na menu

Radslavice 13.06.2009

17. 6. 2009

V sobotu mě páníci vzali na výlet do Radslavic na coursing. Jela s náma taky Kellynka s paničkou, takže o zábavu bylo postaráno :-) Jenom počasí se asi nekoukalo na předpověď, protože místo sluníčka se na nebi honily mraky a foukal studený vítr. Páníci mi ale udělali pelíšek v autě, a tak jsem celou dráhu sledovala v teple za volantem :-)

 

Obrazek

 

Na běhání jsem tentokrát neměla obojek, ale festovní postroj, abych prý se páníkům lépe držela na startu. Pche! Amatéři! Bohužel jsem zjistila, že z tohohle už se opravdu nevyvlíknu...

 

Obrazek

 

První kolo jsem běžela s boxerkou Easy a druhé s výmarským ohařem Brunem. Hned na začátku jsem se pěkně lekla, protože Bruno natáhl nohy a začal se mi i se střapečkem vzdalovat. Ta hrůza – vždyť on ZAKOUSNE MŮJ STŘAPEC! Zařadila jsem nejvyšší ališouní rychlost a do cíle doběhla – s vlajícím jazykem a planoucími zraky - jako první. Hurááá! Páník mě pochválil a hodná paní s navijákem mi dovolila odnést si ulovený střapec domů.

 

Obrazek

 

Cestou do Brna se ještě páníci zastavili na výborném obědě v Troubkách a pak nás s Kellynkou vzali na procházku do zámeckého parku do Tovačova, kde si mi moc líbilo. Nedopatřením jsem ale šlápla na vosu, ta vosa mě kousla a já vyváděla, jako když mě na nože bere. Chodila jsem za páníkama a pořád jim ukazovala tu bolavou nožku. Bohužel páníci projevili naprostý nedostatek soucitu a dokonce mě odmítli do auta odnést! A to mám prosím za to, že se tak snažím!

 Obrazek

 

Náhledy fotografií ze složky Radslavice - Český pes 13.06.2009