Jdi na obsah Jdi na menu

Pajda 30.05.2009

30. 5. 2009

Panička je ještě pořád pajda, používá jen tři tlapky a chodí pomalu jako šnek :-( Veliké prochajdy a výlety se kvůli tomu prozatím odkládají, ale páníci se snaží, aby mi to vynahradili...

O víkendu 15.-16. května jsme byli u páníkových rodičů v Mladé Boleslavi – na pětihvězdičkovém pobytu all inclusive :-) Panička někde vyštrachala růžovej lítací talíř, takže jsem s páníkem trénovala rychlý start, sprint a divoké kličky. V Boleslavi mají taky speciální hřiště pro pejsky, kde je spousta stromů a keřů a kytek jako v normálním parku, ale taky psí prolejzačky, písek na hrabání a hlavně veliká louka na běhání. Potkala jsem tam spoustu nových kamarádů, se kterýma jsem lítala a divočila až do úplného vyčerpání...

Naše brněnské procházky jsou sice kratší než obvykle, zato můj společenský život jenom kvete :-) Panička mě bere do parku na Bakalku, do Athroposu, na Kraví horu i na Špilberk, prostě všude tam, kde jsou jsou rovný cestičky a lavičky pro paničku a hromada pejsků pro mě. V Antroposu mají taky takový psí tyčinky, který báječně smrdí a ještě líp chutnají a panička mi pokaždý, když si tam jde pro zmrzlinu, jednu tyčinku koupí. To si dám líbit :-)))

Minulý týden mě brala na procházky taky hodná teta Katka, kterou už znám ze cvičáku. Ze začátku jsem se bála, že mě ukradne a nevrátí domů, ale nakonec mě vždycky vrátila, a tak jsem byla moc ráda, že za mnou chodí. Jenomže jsem musela dělat, jako že je mi to jedno, aby si snad nemyslela, že si mě koupí za piškotky a opije rohlíkem :-)

To, že má panička nemocnou tlapku, přineslo i další nečekané výhody. Nemohli jsme se zúčastnit zkoušky ZOP (hurá, hurá, hurá!), i když panička kvůli tomu trochu mrzoutila. Byli jsme se tam jen podívat a povzbudit ostatní kamarády a nakonec nás to ani nemrzelo, protože strašně moc pršelo, a tak bychom asi stejně nedopadly dobře... Zkoušky ZOP v náročných podmínkách složili Aimee, Emma, Flip, Ashley a další – jsou to velké šikulky - gratulujeme!!!