Jdi na obsah Jdi na menu

Seilin memoriál 19.07.2009

24. 7. 2009

Hned po dovolené jsem se zúčastnila dalšího coursingu - Seilina memoriálu. Celá akce se konala v Brně Dvorské, ale protože jsme s paničkou jely z Jižních Čech, musely jsme vstávat ještě za tmy. Sotva jsme dorazily na místo a já pořádně otevřela oči, už jsem kolem sebe viděla spoustu kamarádů - byla tam Aimee, Kellynka, Easynka, Daisy a další. To dá rozum, že jsme se museli všichni řádně přivítat :-)))

Na závod se přihlásilo celkem 130 hafanů, a tak pořadatelé postavili dvě dráhy. Mě poslali na tu kratší, protože prý si nejdřív musím splnit tři licenční běhy, aby jako věděli, jestli umím honit střapec. Pche! Každoparádně teď na to mám potvrzení (i s razítkem :-)

Nakonec jsem běžela jen jednou, protože odpoledne přišel veliký mrak a lilo jako z konve. No, ale i tak to stálo za to. Panička byla ráda, že už máme aspoň malý kousek licence (ještě nám zbývají dva párové běhy) a taky mě nakoupila fešnou coursingovou výbavu - lehoučký košík a sadu závodních dresů, ve kterých vypadám jako profesionální plavkyně :-)

Fotečky brzy dodáme - snad nějaké budou!