Jdi na obsah Jdi na menu

Hon na lišku 22.08.2009

23. 8. 2009
V sobotu jsem se zúčastnila svého úplně prvního coursingového závodu! S páníkama, tetou Evou a Kellynkou jsme jeli do Radslavic na klubovou akci, kterou pořádal Český pes. Páníci sice ráno trochu zaspali, ale nakonec jsme tam byli včas :-)

Obrazek

Na dostihové dráze už byla spousta hafanů a jejich natěšených páníků a celá ta podívaná stála opravdu zato. Bohužel nás bylo tolik, že se pořadatelé rozhodli celý závod zkrátit jen na jedno kolo, a tak jsem se dostala na dráhu jen jednou :-( To je teda šíďo! Taky panička byla trochu smutná, protože se mi nepodařilo získat oba párové běhy na coursingovou licenci. No, snad to do konce roku ještě doženeme :-)

ObrazekKlubový závod se mi ovšem podařil dokonale. Získala jsem první místo v kategorii Kříženci a celkové třetí místo za vytrvalost :-))) A to tam prosím byli i chrti!  Dostala jsem diplomy, medaili a krásný pohár a taky spoustu dobrůtek, kterým se ještě budu muset podívat na zoubek :-)

Páníci na mě byli moc pyšní a v neděli se rozhodli, že mi všechno to čekání a slušné chování vynahradí. Hned ráno jsem šla s paničkou běhat na Bakalku, v poledne jsme byli na vycházce s tetou Evou a Mailištěm na Špilberku a večer s Martinou a Charískem na velikém venčení v Medlánkách.

Na medláneckém letišti nějací lidé pouštěli modely letadel a já jsem měla celý ten veliký trávník jenom pro sebe a proháněla jsem letadýlka o sto šest :-) To vám bylo žúžo! Nekonečný coursing jen a jen pro mě :-) A představte si, že ty lidi s letadýlkama se na mě vůbec nezlobili, ale smáli se a říkali, že jsem malý pes s velkým srdcem :-)

 

Náhledy fotografií ze složky Hon na lišku 22.08.2009