Jdi na obsah Jdi na menu

Emil terorista 10.02.2009

10. 2. 2009

V sobotu po dlouhé době vysvitlo sluníčko, a tak jsme se s Mailou a jeho paničkou vydali na procházku na Medlánecké letiště. Běhala jsem hlava nehlava, polem, loukou, oranicí i křovím, takže na konci vycházky jsem vypadala jako blátivá koule. Panička prý nevěděla, jestli si vede domů psa nebo prasátko. Naštěstí mě doma oloupali a uvnitř našli starého známého Ališouna :-)

V neděli celý den pršelo, a tak jsem si užívala doma v pelíšku a jedním očkem kontrolovala paničku, jestli aktualizuje stránky. A všimla jsem si, že schválně zapomněla napsat, co mi nedávno provedla...

Z ničeho nic přišla domů s velkým košíkem, ve kterém se něco hýbalo. Chtěla jsem si to opatrně očuchat, ale začalo to uvnitř syčet a poskakovat, až se nadzvedávalo víko. Panička postavila koš v kuchyni na stůl a pak vyndala ven tu chlupatou věc. Bylo to kotě domácí, tedy přesněji Emil - terorista. Fuj!

pc110082.jpg

Syčel na mě jako klubko hadů, mával tlapkami a natahoval drápy, aby mi mohl utrhnout hlavu nebo aspoň ucho. Takticky jsem ustoupila do předsíně. Emil se uvelebil v kuchyni pod stolem. Pokaždé, když jsem nakoukla dovnitř, nahrbil se a zasyčel.

Panička zůstala v kuchyni a vzala si toho cizáka na klín (všechno si pamatuju). Šla jsem opatrně blíž, abych si ho prohlídla, ale jakmile mě uviděl, otevřel tlamu jako tygr a pak  - na mě plivnul! Drzoun! Takticky jsem ustoupila do obýváku.

Emil zůstal v kuchyni pod stolem. Večer přišel páník, Emila vyšťoural ven a odnesl pryč. Asi ho někde vyměnil za pytlík piškotů :-))  

 pc110080.jpg