Jdi na obsah Jdi na menu

Dieta 07.04.2008

11. 4. 2009

Ališoun: Uprostřed jarního výletování mě zničeho nic přepadla nějaká choroba. Rozbolelo mě bříško a panička se mnou musela celou noc chodit ven... Ještě že jsem holka šikovná a umím páníky vzbudit pokaždé, když potřebuju na záchod :-)

Hned ráno jsme jeli k panu doktorovi, který mi nařídil přísnou dietu a zakázal lítání. Dokonce nemůžu ani na cvičák :( První den jsem nesměla jíst vůbec nic, a tak jsem pořád chodila za paničkou a obracela na ní ty svoje velký černý kukadla, jakože mám hrozný hlad - normální psychický vydírání :-))) Večer panička konečně podlehla, páč po té probdělé noci neměla moc sil :-)))

Panička: Večer se mi Ališouna zželelo (aby taky ne, když celý den vyváděl, jako by týden nejedl) a uvařila jsem suchou rýži.  Ališoun se vrhnul na misku jako puma na lovu, nabral si plnou pusu, ale když zjistil, že je to JEN suchá RÝŽE, chodil kolem a plival ji po celé kuchyni... Mrcha... Zbytek večera strávil uražený a hladový se svém pelechu. Za námi do pokoje ani nenakoukl...

Ališoun: Bolavý bříško má i svoje výhody: Panička mi každý den vaří a bere mě s sebou do práce, kde jsem středem neutuchajícího obdivu. Asistentky omdlévají, statní inženýři se podlamují v kolenou nad tou krásou a zbytek návštěvníků už ve dveřích tuhne v němém úžasu. Seznámila jsem se (neplánovaně) i s panem generálním ředitelem, který pravil, že jsem lovec inteligentní a kdeže jsou ty křepelky... :-)

Tak a teď musím jít spát, ať jsem brzo zase zdravá. Pá pááá!