Jdi na obsah Jdi na menu

Brněnský víkend II. 9.5.2009

12. 5. 2009

V sobotu brzy ráno nás vyzvedly tety Pavluša a Martinka s Shebou a společně jsme jely do vesnice Dvorska vyzkoušet si coursing s Českým psem. Holky nám chtěly ukázat krásy Jižní Moravy, a tak jsme nejdřív navštívily Sokolnici, Kobylnici, Chrlice, Tuřany, no, a nakonec jsme i do těch Dvorsk dojely :-)))

Panička byla hafo překvapená, že jsem coursing od loňska nezapomněla a hned jsem věděla, cože s tím střapečkem mám udělat: Chytit! Zabít! Zneškodnit! 

Obrazek

Při prvním běhu jsem měla celou dráhu sama pro sebe a druhé kolo jsme běžela s Shebinkou. Jenom nechápu, proč mě panička pořád držela, protože ten střapeček tam jezdil celé dopoledne a cizí hafani ho honili jeden za druhým. Tak jsem aspoň ječela, kvílela, pištěla a houkala, aby všichni viděli, jaké se mi děje bezpráví. Faktem je, že sociálku nikdo nezavolal... 

Obrazek

Na louce u závodiště jsme strávily báječné dopoledne v ryze dámské sestavě: Evča+Kellynka, Pavluša+Martinka+Sheba, Zdeňka+ostřílená závodnice Easy a my, Ališounovy. Děkujeme všem zúčastněným za milou společnost :-)))
 
Po coursingu ovšem bylo paničce ouvej, a tak jí páník odvezl k lidskému panu veterináři. Ten jí na fialovou nožičku nasadil fialovou ortézu a dal jí taky takový dvě velmi velmi nebezpečný hůlky, který jsou jen tak někde opřený, v klidu číhaj a dělaj jakože nic, ale jakmile jdu kolem a chci si je jenom trochu očuchat, tak na mě skočí ... A auauauauau! Pomóc, paničko, vrať je!!!
 

Náhledy fotografií ze složky Brněnský víkend 08.-10.05.2009