Jdi na obsah Jdi na menu

Brněnský víkend III. 10.5.2009

13. 5. 2009

V neděli mi panička chtěla vynahradit ty divoké šelmy, které se v pátek nekonaly, a tak jsme s kamarády Evčou, Kellynkou, Shebou, Míšou, Tomášem, Erinkou a Athosem vyrazili do brněnské ZOO. Panička mi obstarala náhradního psovoda – tetu Hanku, která celé dopoledne přímo hýřila piškoty, takže to šlo vydržet :-)

Obrazek

 Sešli jsme se brzy ráno (i přes hlasité protesty některých pracujících), a tak jsme se procházeli téměř liduprázdnou zahradou, kdy byl příjemný chládek a spousta SPOUSTA zajímavých pachů...

Hned u vrátek ovšem bylo třeba divokým šelmám ukázat, zač je toho loket. První se mi do tlapek dostal tygr. Ošklivě jsem se na něj podívala, naježila hřbet, výhružně zavrčela a král džungle jenom stáhl ocas a běžel se schovat do pelechu... Pche!

Ostatní šelmy už si na nás netroufly, a tak zbytek procházky proběhl v klidu a pohodě. Mě se ze všeho nejvíc líbili klokani a polární lišky a páníci zase okukovali stánky s pivem a se zmrzlinou :-) Příjemný den jsme zakončili na cvičáku, kam za námi přijel i páník a kde se zcela výjimečně necvičilo, ale grilovalo :-))) Mňam, mńam!

PS - Zvláštní poděkovaní patří paničce od Kellynky, která s námi vydržela celé tři dny! Posíláme pac a pusu!

 

Náhledy fotografií ze složky Brněnský víkend 08.-10.05.2009