Jdi na obsah Jdi na menu

Anubis cup 15.11.2009

20. 11. 2009

V neděli jsem se zúčastnila coursingového závodu v Novém Světě u Dvora Králové nad Labem. V sobotu jsem se na tu slávu připravovala v Mladé Boleslavi. Páníci mě vzali na procházku na Radouč (to je prý nějaká přírodní památka), kde roste stepní tráva a taky spousta králíků. Podala jsem statečný výkon. Přesily jsem se nezalekla a králíky jsem rozprášila do všech světových stran. Nakonec jsem ještě poctivě zkontrolovala všechny králičí nory a bylo hotovo!

Obrazek

V neděli jsme vstávali moc brzo ráno a já jsem se vždycky, když se páníci nekoukali, zavrtala zpátky do pelíšku. Nakonec mě ale panička vytáhla ven a jelo se. Všude okolo byla mlha a tma a zima. Pak jsme dojeli do Nového Světa a mlha se začala pomalu zvedat a já jsem viděla spoustu zajímavých věcí. Koně. Krávy. Medvídka mývala. Spoustu hafanů a nakonec i můj milovaný STŘAPEČEK. Hned mi bylo jasné, o co tady běží!

Obrazek

Na startu se sešlo asi 100 závodníků, takže jsme na Novém Světě strávili celý den. Potkali jsme spoustu kamarádů, staré známé australské honácké psy a další. První i druhé kolo jsem běžela s bearded kolií Alex, které byla pěkně rychlá a celou dobu se mi držela za patami. Až později jsem zjistila, že na této akci jsem byla jedinou reprezen-tantkou českých vořechů :-) A ostudu jsme jim určitě neudělala - získala jsem krásné 3. místo v kategorii kříženci a psi bez PP. Výsledky se vyhlašovaly až za tmy a mě se chtělo strááášně spát. Panička mě naložila do auta, a protože jsme měli před sebou ještě dva dny volna, odjeli jsme relaxovat do Jižních Čech. Dobrou noc!

 Obrazek

 

Náhledy fotografií ze složky Anubis cup 15.11.2009