Jdi na obsah Jdi na menu

Výlet do Kuřimi 28.10.2008

29. 10. 2008

V úterý byl státní svátek, páníci nemuseli do práce a tak jsme se vypravili na výlet. Sešlo se celkem šest lidí, čtyři normální psi a Kůň ze cvičáku. Celou akci organizoval pan Učitel. Tentokrát splnil svoje výhružky a šlo se opravdu až do Kuřimi :-)

cestou-do-kurimi.jpg

Začátek cesty byl veselý a plný optimismu. Hned v Bystrci jsme potkali stádo divočáků. Chtěla jsem si vzít jedno prasátko domů, ale páníci mi to nedovolili, že prej se nám nevejde do auta... Pche! Takže jsem si musela najít náhradní zábavu - s Erinkou jsme zkoumaly lesní pachy, Athos si užíval bahenní lázně a Charísek hlídal, jestli se smečka drží pohromadě, a popoháněl opozdilce. Dobrá nálada se však pomalu ztrácela, páč paničku bolely nohy a ještě k tomu začalo mrholit. Nejhůř na tom byl Kůň. Nesl dva batůžky a pan Učitel říkal něco o tom, že si na něj chce sednout... Hrůza! Doufám, že to panička neslyšela...

cmuchame.jpg

Nakonec jsme kupodivu došli až do Kuřimi (panička tvrdila, že umře v lese) a tam jsme našli hospodu. Páník odjel do Brna pro auto a ostatní si dali oběd a RUM. Podle toho, jak se smáli, jim to asi moc chutnalo :-) Mě s Erinkou zatím udělali na zemi pelíšek, tak jsme se k sobě přitulily a usnuly, než bys řekl švec.

hospudka-v-kurimi.jpg

Zrovna když se mi zdálo, že jdu zpátky do Brna a nesu na zádech batoh, Koně a paničku, přijel páník a odvezl nás domů. Je to zachránce. Hrdina!!!

 

Náhledy fotografií ze složky Výlet do Kuřimi 28.10.2008