Jdi na obsah Jdi na menu

Sobota 6.12.2008

8. 12. 2008

V sobotu mě páníci vzali na výlet do Pavlovic. Ráno sice byla mlha a mě se vůbec nechtělo z pelíšku, ale okolo desáté vykouklo sluníčko a vydrželo celý den.

V Pavlovicích jsem šli na krátkou vycházku k rybníku, kde byly velikánské stromy pokácené od bobrů. Panejo, ty maj teda kusadla! (Potkat bobra potmě v parku, to bych teda vážně nechtěla...)

Z Pavlovic jsem pokračovali do Lulče, kde mě páníci pro změnu vzali do lesa, ve kterým to moc príma vonělo. Musela jsem si tam všechno prohlídnout a očmuchat, takže večer jsem měla tlapičky úplně ošoupaný :-)

Odpoledne jsme s paničkou jely ještě na cvičák do Komína, abychom si zopakovaly cvičení i zlobení. Tentokrát tam s náma byli Jeannie, ohařka Ally, kamarádka Erinka a miláček Ogíšek, ze kterého pomalu ale jistě roste veliký fešák :-)

Paničku musím pochválit, protože už má docela slušnou slovní zásobu a nedělá mi mezi ostatními hafany ostudu. Umí povely "ke mě, sedni, lehni, zůstaň, k noze a volno." No, a já buď chodím nebo sedím nebo ležím vedle ní a kontroluju, jestli to říká správně. To mi poradil pan Učitel, protože na lidi se zkrátka nemůžete spolehnout a musíte je hlídat na každém kroku :-)))

Tak, a teď už jdu spát! Dobrou noc!