Jdi na obsah Jdi na menu

Rosie 18.11.2008

19. 11. 2008

Panička udělala něco strašného! Úplně bez varování přivedla domů cizího psa! Fuj! A to bylo nedávno řečí, když jsem si chtěla nechat mrtvého holuba…

 

milacek-rosie.jpg

 

Stalo se to takhle: Moje kamarádka Aimee musela k doktorovi na vyndání stehů a tak se paničky (samozřejmě za mými zády) dohodly, že pohlídáme její sestřičku Rosii. Moje panička si jí v parku připnula na vodítko a klidně s ní šla po ulici (!!!!!), takže to všichni viděli, a přitom má doma tak úžasnýho, chytrýho, krásnýho a nekonečně okouzlujícího psa jako jsem já.

 

Doma to bylo ještě horší. Rosie si prohlížela MOJE hračky, ochutnávala MOJE granule, vyzkoušela MŮJ pelíšek, vylezla si na MOJE místo na gauči a pak dokonce na klín MOJEHO páníka. Ach ta hrůza! A panička jí klidně nechala! Byla jsem z toho celá nešťastná, protože jsem Rosii musela kontrolovat na každém kroku, aby něco neprovedla, a taky jsem dostala strach, aby u nás nezůstala napořád. To mě vyděsilo tak, že jsem se rozplakala jak malý štěně. Uhuhuááá! Panička mě musela chovat a utěšovat. (A Vetřelec zůstal stranou – kyš, kyš!)

 

Naštěstí večer zavolala panička od Aimee, že už jsou doma, a tak jsme šli Rosii vrátit :-) To bylo radosti! Oddechla jsem si tak moc, že jsem druhý den na cvičáku zapomněla zlobit :-) Panička si toho samozřejmě hned všimla a říkala, že odteď si budeme Rosii půjčovat každý večer. Ale to já teda NEDOVOLÍM!!!