Jdi na obsah Jdi na menu

Praha 22.-23.11.2008

28. 11. 2008

Minulý víkend jsem jela s páníkama na návštěvu do Prahy. Všichni tam na mě byli moc hodní. Dovolili mi probíhat se po zahradě a taky jsem dostala něco na zub z cizí misky :-))) Hovawartice Amy se sice chvílema tvářila, jako že mě sežere, ale já se nebojím, protože už vím, že to dělá jen proto, aby se neřeklo. A moje panička mě stejně nedá :-)

Já jsem byla taky hodná, když teda nepočítám lovení kachen a svoji opakovanou snahu prosáknout do postele našich hostitelů. No, nepodařilo se. Snad příště :-)

Největší překvapení, které na mě v Praze čekalo, byl SNÍH! Musela jsem ho ochutnat a taky se v něm pořádně vyválet a vyzkoušet, jak se v něm běhá a skáče a noruje. Lítaly jsme s Amy jako dva blázni a páníci jen nevěřícně kroutili hlavou.

V sobotu a v neděli jsme byli na procházce u řeky, která je mnohem větší než naše a jmenuje se Vltava. Byli tam i další hafani a lidi na břehu krmili kachny a labutě. Hned jak jsem je uviděla, přikrčila jsem se jako správný lovec. Chvilka napětí a - vyrazila jsem jako blesk a skočila přímo doprostřed hejna. Hahá! Já vám ukážu! 

Kachny uletěly, ale ty dvě labutě vůbec neměly smysl pro humor. Nejen že neutekly! Vytahovaly se na mě a strašidelně syčely. Tak jsem dělala, že vlastně vůbec nejdu za nima, a honem jsem vycouvala zpátky nahoru na břeh. Ufff, to bylo o fous...