Jdi na obsah Jdi na menu

Minihodina 23.9.2008

29. 9. 2008

V úterý jsem měla poslední individuální lekci. Nejdřív jsme šli na velkou procházku s Aimee, Rosie a jejich paničkou. Na cvičáku jsme si půjčili ještě Erinku, i když co se mě týče, tak to nemuselo být, páč paní Erinková si mě ještě pořád plete se zajícem a jinou lovnou zvěří.

To ale nebylo nic proti tomu, co mě čekalo na cvičáku. Musela jsem si lehnout, panička řekla „zůstaň“ a pak předváděla panu Učiteli, jak se naučila běhat okolo psa. Prý se tomu říká „odložení.“ Tak nevím. Asi to znamená, že panička má odložit dobrý vkus a slušné chování...

Pan Učitel se chtěl asi taky předvést a tak paničce ukazoval, jak umí okolo psa běhat on. Skákal kolem mě, dupal a pískal a pak po mě dokonce házel klacíky a sypal na zem piškoty. Ta ostuda! Všechny moje psí kamarádky to viděly a dokonce i Kůň za plotem se smál! Naštěstí to netrvalo dlouho, panička mě pochválila, dala mi další piškotky a pak byl konec. Teda, panička ještě trochu reptala, že ta hodina je nějaká krátká, ale podle mě byla dlouhá až moc :-)

Protože a jelikož jsem holka šikovná a ve výcviku postupuji vpřed mílovými kroky, příští hodina už bude skupinová. Hurááá! Pan Učitel říkal, že má pro mě v záloze nějakou veselou ohaří slečnu, tak se moc těším!