Jdi na obsah Jdi na menu

Intenzivní výcvik 6.-13.10.2008

15. 10. 2008

Minulý týden nám začal intenzivní výcvik, což znamená, že na cvičák docházíme častěji a taky že PANIČKA začala konečně pořádně CVIČIT. Asi v polovině týdne se naučila povel "k noze." Z letmých náznaků jsem pochopila, že tato složitá sestava jest vrcholem kynologického umění. Zahrnuje mnoho máchání rukama a točení piškotem okolo nohou paničky. Moje úloha spočívá v tom, že sedím vedle a čekám, až se unaví a ten piškot mi dá. Cha! Vypadá přitom jako dirigent!

a-zustaaan.jpg

Abych se nenudila, našel mi pan Učitel psího kamaráda. Byla jsem děsně zvědavá, kdo to bude, ale k mému zklamání se z něho vyklubal malý ohaří kluk, který ani pořádně nezná naše drsoňské hry a kterému jsem hned u vrátek předvedla, kdo bude mít první a poslední slovo :-) Na cvičáku jsem pak dělala, že je pro mě vzduch, což prý trochu pokazilo trénink přivolání :-))) Jen ať mají páníci o čem přemýšlet... Přece si nebudu hrát s každým miminem!?

tak-teda-jo.jpg

V pondělí se to trochu vylepšilo, protože pan Učitel pozval na naši hodinu fešáka Athose. Chytrá hlavička :-)))

PS - Každopádně paničce se to intenzivní cvičení pěkně vymstilo. Ve středu večer šli s páníkem do divadla, i když panička se mi zdála nějaká unavená... A tak zatímco na jevišti probíhala intelektuálně podnětná hra o díle Franze Kafky, panička asi třikrát usnula, přičemž se jí zdálo, že je na cvičáku a natírá kotce. Dobře jí tak!

 

Náhledy fotografií ze složky Intenzivní výcvik výcvik 9.10.2008