Jdi na obsah Jdi na menu

Expedice Jinačovice 20.9.2008

21. 9. 2008

Na sobotu vymyslela panička zákeřný plán, jehož cílem bylo unavit ubohého malého pejska Ališouna tak, aby lidi mohli zbytek víkendu lenošit. Cha! Hned ráno jsme odjeli na cvičák, kde na nás čekaly posily - Erinka s páníkem. Ten trval na tom, že s náma půjde taky ten obrovskej hlídací pes ze cvičáku, kterej se jmenuje Kůň, a tak nás bylo pět.

Nejdřív jsme šli dozadu přes letiště a pak dlouho dlouho do kopce po takový strašně úzký pěšince mezi zahrádkama, takže jsem měla strach, že Kůň tam uvízne a my ho budeme muset tlačit nazpátek. Naštěstí Kůň na poslední chvíli zatáh břicho a prošel :-)  Jinak s ním moc velká zábava nebyla. Musel jít celou dobu na vodítku, protože ještě neumí přivolání, a to jsou mu prosím tři roky. Nechápu, proč si někdo pořizuje takovou obludu, která sežere všechno, na co přijde, a ještě ke všemu není extra učenlivá...

To s Erinkou bylo legrace až moc, protože hned ze začátku prokoukla, že jsem vlastně velký štěně, a tak na mě pořád někde číhala a zkoušela si zápasnický chvaty. A panička, místo aby mě bránila, půjčovala si tu velikou obludu a ještě se s ní fotila. Fuj!

Jinak se mi procházka moc líbila. Šli jsme lesem na kopec Veliká Baba a odtud polem a loukami přes Jinačovice a Rozdrojovice zpátky na cvičák. Na polích děsně foukalo. Já, Erinka a dokonce i Kůň jsme si vzali kožichy, ale páníci měli jenom takový směšně tenký bundy a fialovou barvu ve tváři. Kyš, kyš!

Každopádně musím paničku pochválit, vymyslela to moc dobře, akorát nevím, jestli si to představovala zrovna takhle, protože celý zbytek dne ležela v posteli a užívala R.U.M. a ještě v neděli si stěžovala, že jí bolí nožičky :-)

 

 

Náhledy fotografií ze složky Expedice Jinačovice 20.9.2008