Jdi na obsah Jdi na menu

Druhá hodina na cvičáku 26.8.2008

27. 8. 2008

Včera jsme byly podruhý na cvičáku a řeknu vám, že ten pan Učitel má s paničkou svatou trpělivost. Pořád jí něco vysvětloval a ukazoval a nakonec kolem mě oba poskakovali jako na spartakiádě. Panička má depku, že jí to nejde a že nás brzo přeřadí do pomocný školy :-) Asi s ní budu muset každej den trénovat, ať se trochu zlepšíme.

Na druhý hodině jsem se naučila, že povel „lehni“ ve skutečnosti znamená „udělej si pohodlí, já ti ten piškot klidně podám až dolů.“ Bylo mi to jasný hned napoprvé, takže nevim, co na tom ta panička nechápe...

Včera na mě čekalo ještě jedno veliký překvapení. Z dovolený se vrátila moje úplně nejlepší kámoška Aimee (samozřejmě i její sestřička Rosie) a večer jsme to spolu v parku pořádně rozjely. Nejdřív jsme pochopitelně musely zkontrolovat, jestli jsme kompletní, tj. máme oči, uši, zuby, čumáky, vousy na bradě, ocásek, všechny čtyři nohy a chlupy na břiše. Po důkladné inventůře jsme se daly do hraní a paničky spolu zatím kuly pikle. Tak uvidíme, co si na nás vymyslí! Haf!